Szukasz mieszkania lub lokalu dla swojej firmy? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie:

Opis inwestycji

OPIS INWESTYCJI

Nowe atrakcyjne  mieszkania na sprzedaż w realizowanej przez nas inwestycji!

Już w sprzedaży nowe lokale mieszkalne w bardzo atrakcyjnym architektonicznie oraz lokalizacyjnie kompleksie mieszkalnym na terenie Krzeptowa, w cenie już od 3.600 zł/m2.

Mieszkania posiadają od dwóch do czterech pokoi z pow. użytkową od 41 do 100 m2. Są to lokale jedno lub  dwupoziomowe,  które dodatkowo  posiadają przestronne tarasy o pow. nawet do 33 m lub opcjonalnie ogródki o pow. od 8 do 48 m2.

Budynek składa się z czterech  niezależnych segmentów mieszkalnych, z których każdy posiada osobne wejścia poprzez przestronne, doświetlone klatki schodowe.

W południowej  części budynku na parterze zlokalizowane będą powierzchnie usługowo – handlowe, takie jak m.in.:  przedszkole, sklep spożywczy, fryzjer, apteka, co dodatkowo podniesie komfort zamieszkania na terenie kompleksu, który będzie także ogrodzony.

Duża działka o pow. 13.000 m2 daje możliwości utworzenia wewnętrznego parkingu dla każdego lokalu, miejsca wypoczynkowego oraz placu zabaw dla najmłodszych. Bliska lokalizacja terenów rekreacyjnych oraz przedszkola jest kolejnym atutem powstałego kompleksu mieszkalnego. Bliskość trasy S8, stanowi znakomite połączenie komunikacyjne, do Centrum Wrocławia mamy 7km, zapewniając tym samym komfortowy i szybki dojazd.

Budynek powstał w technologii tradycyjnej z cegły pełnej, ocieplony, okna 6-cio komorowe, tynki gipsowe. Każdy z lokali posiadać będzie niezależne ogrzewanie (piec gazowy dwufunkcyjny z zamknięta komorą spalania), niezależne opomiarowanie mediów (woda, prąd, gaz), instalację TV-SAT, domofon oraz na życzenie instalacje alarmową. Na obecnym etapie inwestycji istnieje możliwość indywidualnej aranżacji wnętrza lokalu.

Nowo powstająca inwestycja to nie tylko kompleks mieszkalno-usługowy, ale także centrum kulturalno-wypoczynkowe. Bliskość Parku Grabiszyńskiego i sąsiadującej z nim Akademii Golfa, Parku Milenijnego i nowoczesnego centrum sportowego Redeco na Nowym Dworze, jak i również szlaki turystyczne prowadzące przez Muchobór będą sprzyjać relaksowi oraz aktywnemu wypoczynkowi w otoczeniu lasu, ciszy i spokoju.


Unikalna architektura budynku dodatkowo podnosi prestiż zamieszkania, a realizacja inwestycji  ze starannym zaplanowaniem wszelkich szczegółów, spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 


Taniej kupić niż wynajmować!

Obecna sytuacja na rynku mieszkaniowym, a w szczególności wartości wynajmu lokali sprawia, iż przy zakupie mieszkania w realizowanej przez nas inwestycji, przy możliwości zaciągnięcia kredytu hipotecznego, koszty jego spłaty i utrzymania lokalu (bez czynszu) są niższe niż koszty wynajmu na rynku nieruchomości.  Istotny jest także fakt, iż jesteśmy właścicielami lokalu, a nie tylko jego użytkownikami. Zamiast, więc płacić czynsz w wynajmowanym mieszkaniu, taniej spłacać ratę kredytu i stać się właścicielem mieszkania.

Oferta bezpośrednia! Zadzwoń i umów się na spotkanie – tel.: 570-86-86-96!

Gwarantujemy najkorzystniejszą ofertę stworzoną dla Ciebie!

 

Zachęcamy do przejrzenia Księgi Wieczystej:

kliknij tutaj

Numer Księgi Wieczystej: WR1S/00040157/4